CANE CORSO YAVRULARI

cane corso yavruları

 

cane corso yavruları

CANE CORSO YAVRULARI ; Cane Corso orta büyüklükte köpeklerdendir. Kuvvetli ve belirgin kas yapısı ile oldukça dikkat çekici, kuvvetli ve bir o kadar da zarif görünüşlüdür. Cane corso kuvvetli, çevik ve dayanıklı cane corso yavrularıolarak tarif edilir. Kas ve kemik yapısı gelişmiş olan bu köpeklerin iki kürek kemiği arasındaki boşluk belirgin bir şekilde yüksektir. Bu yükseklik genel vücut yapısındaki ahengi bozmaz ancak bu özelliği nedeniyle profilinde bir uyumsuzluk yaratır. Cane Corso ırkının Ağız ve burun çıkıntısı enli ve uzundur. Burun kenarlarının şişkinliği ve çenesinin genişliği nedeniyle ön yüzü yassı ve kare biçimindedir. Burun kemiği önden yassı ve profilden düz bir yapıdadır. Burnu üst dudakları tarafından sıkıştırılmış gibi görünen bu köpeklerin alt dudak bölgesi ise yontulmuş gibi görünmektedir.Cane corso ırkının Baş bölgesinde son olarak göze çarpan kısım belirgin kaşlar ve şişkin alın kemiği boşluğudur. Boynu hafif kemerli, oval biçimli, güçlü ve çok kaslı bir yapıdadır. Vücudu sıkı, güçlü ve çok kaslıdır. Derisi kalındır. Mukozalar siyah renktedir. Ayak ve tırnakları koyu renkte olmalıdır. Cane Corso köpek ırkının tüyleri kısadır. Tüy yapısı şeffaf, parlak, sert, yapışık ve çok sıktır. Tüyleri kış aylarında bile vücudunu tamamen kaplamaz. Ağız-burun çıkıntısındaki tüyler, çok kısa, düz ve yapışıktır. Göğüs bölgesinde ve burun kemiğinde küçük beyaz leke bulunur.

Cane Corso Yavruları ( blue cane corso yavruları )

blue cane corso yavruları

blue cane corso yavruları blue cane corso yavruları
 
blue cane corso yavruları blue cane corso yavruları
 
blue cane corso yavruları blue cane corso yavruları
 
blue cane corso yavruları blue cane corso yavruları
 

Cane Corso Yavruları ( siyah cane corso yavruları )

 

siyah cane corso yavruları

 
siyah cane corso yavruları siyah cane corso yavruları
 
siyah cane corso yavruları siyah cane corso yavruları
 
siyah cane corso yavruları
 
siyah cane corso yavruları
 
siyah cane corso yavruları
 
siyah cane corso yavruları siyah cane corso yavruları
 

Cane Corso yavrularımızın güncel durumlarını görmek için Facebook :Cane Corso sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Cane Corso Yavruları aile köpeği ve koruma köpeği kategorisinde son dönemlerde popülaritesi hızla yükselmekte olup, bu ırk ile alakalı olumsuz geri dönüşler yaşanmamasından ve çocuklarla olan cane corso yavrularıolumlu diyalogundan dolayı talebi her geçen gün artmaktadır. Cane Corso ırkı orta büyüklükte köpeklerdendir. Kuvvetli ve belirgin kas yapısı ile oldukçadikkat çekici, kuvvetli ve bir o kadar da zarif görünüşlüdür. zarif görünüşlüdür. zarif görünüşlüdür. Cane corso kuvvetli, çevik ve dayanıklı olarak tarif edilir. Kas ve kemik yapısı gelişmiş olan bu köpeklerin iki kürek kemiği arasındaki boşluk belirgin bir şekilde yüksektir. Bu yükseklik genel vücut yapısındaki ahengi bozmaz ancak bu özelliği nedeniyle profilinde bir uyumsuzluk yaratır. Cane Corso ırkının Ağız ve burun çıkıntısı enli ve uzundur. Cane corso yavruları nın burun kenarlarının şişkinliği ve çenesinin genişliği nedeniyle ön yüzü yassı ve kare biçimindedir. Burun kemiği önden yassı ve profilden düz bir yapıdadır. Burnu üst dudakları tarafından sıkıştırılmış gibi görünen bu köpeklerin alt dudak bölgesi ise yontulmuş gibi görünmektedir. Cane corso yavruların nın baş bölgesinde son olarak göze çarpan kısım belirgin kaşlar ve şişkin alın kemiği boşluğudur. Boynu hafif kemerli, oval biçimli, güçlü ve çok kaslı bir yapıdadır. Cane corso yavrularının vücudu sıkı, güçlü ve çok kaslıdır. Derisi kalındır. Mukozalar siyah renktedir. Ayak ve tırnakları koyu renkte olmalıdır. Cane corso yavruları ırkının tüyleri kısadır. Tüy yapısı şeffaf, parlak, sert, yapışık ve çok sıktır. Tüyleri kış aylarında bile vücudunu tamamen kaplamaz. Ağız-burun çıkıntısındaki tüyler, çok kısa, düz ve yapışıktır. Cane corso yavruları nın göğüs bölgesinde ve burun kemiğinde küçük beyaz leke bulunur.

CANE CORSO ÖZELLİKLERİ :

cane corso blueCane Corso çok sadık, içten ve ev ortamında sessiz köpeklerdir. Bu ırk köpekleri yetenekli ve eğitilmeye uygun köpeklerdir. Hareketli, istekli, dikkatli ve koruyucudur. Cane corso yavruları yavruluk dönemlerinde uygulanacak eğitim müfredatı ile çocuklara karşı harikadır. Sahiplerine karşı uysal ve sevecendir. Koruyucu olma durumları dışında kibardır.

Cane corso yavruları azimli bir yapıya sahiptir. Mükemmel bir bekçi köpeğidir. Ev yaşamında zorlanmadan uyum gösteren bu ırk, sahiplerinin en yakınında, destekçileri olur. Evde ve açık alanlarda korkulacak anlarda ve insanların korunması gereken durumlarda orada bulunur.

Cane Corso köpek ırkı kavgacı değildir. Yüzlerce yıldır bekçi köpeği olarak yetiştirilmiştir. Cane corso köpek ırkı için tecrübeli sahipler gerekir. Cane corso yavruları diğer köpeklere ve yabancılara karşı agresiftir. cane corso yavrularına Yavru dönemlerinde toplum kuralları öğretilmeli, sosyalleştirilmeli ve mutlaka taat etmesi öğretilmelidir. Cane corso yavruları itaat etmeyi öğrendikleri zaman yumuşak başlı bir arkadaş olacaktır. Cane corso yavruları yabancılara karşı daima kuşku duyar, ancak ailesine karşı harikadır, sahiplerinin misafirlerine genellikle anlayışlı davranmaya çalışır.

Cane Corso Yavruları yaşam ortamı
Cane corso yavruları yeteri kadar egzersiz yapma fırsatı buldukları takdirde apartmanda yaşayabilirler. Onlar yaşadıkları yerde açık alan yada bahçeli ev olduğunda memnun olacaklardır. Bu tarz bir ev cane corso yavruları için uygundur.

Cane Corso Yavruları Fiyatları
Cane Corso yavruları nın fiyat aralığı renklerine ve şecere durumuna göre 1.200.- ₺ ile 2.500.- ₺ arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Cane Corso Köpek Irkı Kökenicane corso yavruları
Cane Corso italiano orjinal bir ırktır. Canw corso köpek ırkının kökeni İtalya'dır. Bu ırkın soyunun Canis Pugnax (eski Roman Molossian)'tan geldiği bilinmektedir. Ataları, yabani hayvanları avlamak ve savaş sırasında yardım amaçlı kullanılmıştır. O yıllarda İtalyan insanları için önemli bir arkadaş olan Cane Corso açık alanlarda, bekçi köpeği ve avlanmak için yetiştiriliyordu. Bunları,İtalya'nın tarihi, geçmişte yapılan resim ve heykelleri kanıtlamaktadır. Son olarak güney İtalya'da Puglia, Lucania and Sannio'da bulunan tarihi eserlerde bu ırka İtalyanca Cohors adını verdiklerini ve bunun anlamının İtalyanca bekçi, koruyucu, kral vekili olduğu ortaya çıkmıştır.


Yavru Köpek üretim merkezimizde bulunan yavru köpeklerimizin güncel durumlarını görmek için Facebook : Köpek Dünyası adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


Yavru Köpek facebook  Yavru Köpek instagram  Yavru Köpek google  Yavru Köpek twitter  yavru köpek  Yavru Köpek linkedin  Yavru Köpek pinterest

köpek dünyası logo

CANE CORSO YAVRULARI ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

 05323438041