yavru köpek

SATILIK ALMAN KURDU

satılık alman kurdu

Satılık Alman Kurdu yavruları literatürdeki bir çok köpek ırkından daha farklı bir anatomik sürece sahip bulunmaktadırlar. Alman Kurdu Yavrusunun safkanlığını ve ırk özelliklerini anlayabilmek için  Alman Kurdu anatomik ve fiziki özellikleri bilgisine sahip olunması gerekir.Alman kurdu doğduğu andan itibaren erişkin olduğu döneme kadar süre içerisinde kulaklarından, renk yapısına, fiziki yapılanmasına kadar hızlı bir değişim yaşayan bir köpek ırkıdır. Alman kurdu ırkı sahiplenirken, köpeğin fiyatından önce, ırk özelliklerini araştırmak en doğrusu olacağı kanaatindeyim. Alman Kurdu yavrusu sahiplenme sürecinde bu ırkın ırk gelişim sürecini çok iyi bilmeniz ve takip etmeniz gerekmektedir. Satılık alman kurdu yavrusunun saflığını belirleyen temel özellikleri:kafa yapısı, stok yapısı, kafa maskesi, göz rengi, üst çizgisi, alt çizgisi, sara kısmı eğimi, ön ve arka ayak açıları gibi faktörler alman kurdu ırkının safkanlığını belirleyici özellikleridir. Alman kurdu yavrusu seçiminde öncelik yavru alman kurdu yavrusunun fiyat bilgisi değil, Irkını yansıtan saflık özellikleri belirleyici etken olmalıdır.

SATILIK ALMAN KURDU YAVRULARI

   
   
   
   
     
 
 

 

 

Alman Kurdu Yavruları güncel durumlarını görmek için Facebook : Satılık Alman Kurdu ziyaret edebilirsiniz.

Alman Kurdu Özellikleri 

Satılık alman kurdu ; Alman Kurdu ırkı diğer köpek ırklarına göre safkanlığını ve ırk özelliklerini anlayabilmek için Alman Kurdu anatomik ve fiziki özellikleri bilgisine sahip olunması gereken bir ırktır.Alman kurdu yavrusu doğduğu andan itibaren erişkin olduğu döneme kadar süre içerisinde kulaklarından, renk yapısına, fiziki yapılanmasına kadar hızlı bir değişim yaşayan bir köpek ırkıdır. Alman kurdu ırkı sahiplenirken, köpeğin fiyatından önce, ırk özelliklerini araştırmak en doğrusu olacağı kanaatindeyim. Alman Kurdu yavrusu sahiplenme sürecinde bu ırkın ırk gelişim sürecini çok iyi bilmeniz ve takip etmeniz gerekmektedir.
Alman Kurdu yavru ırkının saflığını belirleyen temel özellikleri: kafa yapısı, stok yapısı, kafa maskesi, göz rengi, üst çizgisi, alt çizgisi, sara kısmı eğimi, ön ve arka ayak açıları gibi faktörler alman kurdu ırkının safkanlığını belirleyici özellikleridir. Alman kurdu yavrusu seçiminde öncelik yavru alman kurdunun fiyat bilgisi değil, Irkını yansıtan saflık özellikleri belirleyici etken olmalıdır.

Alman Kurdu Karakteri
Çoğunlukla iş köpeği olarak kullanılan Alman çoban köpeği korkusuz, dikkatli ve zekidir. Cesur, neşeli, itaatkar ve öğrenmeye heveslidir. İnanılmaz sadakati ve cesareti ile tanınır. Kendinden emin bir sükunete sahiptir; ancak asla düşmancaalman kurdu yavru değildir. Çok yüksek öğrenme kapasitesi vardır. Alman Çoban köpekleri aileleri ile birlikte olmaktan büyük keyif alırlar; ancak yabancılara karşı mesafelidirler. Bu ırk ailesiyle olmaya gereksinim duyar ve uzun süre yalnız bırakılmak istemez. Sadece gerektiğinde havlar. Alman çoban köpeklerinin oldukça gelişmiş koruma güdüleri vardır, bu nedenle aşırı korumacı olmaması için dikkatle ve özenle diğer insan ve hayvanlarla genç yaşta sosyalleştirilmelidir. İnsana karşı sergilenen saldırganlık dikkatsiz üretim ve eğitim nedeniyledir. Dikkatli üretilmiş ve eğitilmiş dengeli bir köpek diğer ev hayvanları, çocuklarla ve ailesiyle güvenilirdir. Erken yaşta itaat eğitimine başlanmalıdır. Alman çoban köpeğini doğru üreticiden almak çok önemlidir. Bazıları çekingen ve huysuzdur. Bu karakterdeki köpeklerin korku nedenli ısırmaya eğilimi vardır. Yavrunun ailesini iyi incelemek gerekir. Cezaya dayalı bir eğitim bu köpeklerde başarıya ulaşmaz. Irk o kadar zeki ve eğitilebilirliği öylesine yüksektir ki çoban köpekliği, koruma köpeği, polis ve asker köpeği, körler için rehber köpek, arama ve kurtarma köpekliğinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Alman çoban köpeği popüler bir aile ve Show köpeğidir.

 


Yavru Köpek üretim merkezi  BURSA' da bulunan tesisimizden, Türkiye'nin her noktasına aynı gün içinde ırk ve sağlık garantili gönderme imkanı...


köpek dünyası google köpek dünyası twitter köpek dünyası facebook köpek dünyası instagram köpek dünyası linkedin köpek dünyası pinterest

YAVRU KÖPEK

 (0532) 343 80 41