yavru köpek

Rottweiler Yavruları

 rottweiler yavruları

rottweiler yavrusu

Rottweiler yavrusu ırkının özellikleri, bakımı, beslenmesi, fiyatı, ırk kökeni ve satılık Rottweiler yavrusu

ROTTWEILER YAVRUSU, Rottweiler ırkını tanımak, onu anlamak için onunla yaşamak gerekir. O sert görünümünün altındaki sadakati, çocuk sevgisini ancak o zaman görebilirsiniz. Rottweiler koruma köpekleri sınıfında popülaritesini uzun yıllardır ilk sıralarda tutmaya devam etmektedir. Rottweiler Rottweiler Yavrusuırkının iri ve güçlü bir bedeni vardır. Rottweiler adaleli ve atletik olan bu ırk, geniş bir kafaya ve yuvarlak bir alına sahiptir. Rottweiler Yavrusu doğduğu andan itibaren erişkin olduğu 1,5 yaşına kadar olan süreçte büyüleşmesi ve irileşmesi haricinde her hangi bir değişiklik göstermez. Çeneler iyi gelişmiştir ve dişler makas ısırışı ile kapanır. Rottweiler Gözler ırkın iyi huy ve sadakatinin ifadesini yansıtır ve koyu renklidir. Kulaklar üçgen, düşük ve ileri doğru taşınır. Burun geniş ve siyahtır. Dudaklar siyah ve ağız içi koyu renklidir, rottweiler ırkında tüyleri kısa, sert ve sıktır. Rengi siyahtır ve yanaklar, burun kısmı, patiler ile bacaklarda pas rengi lekeler vardır.

Satılık rottweiler yavruları

 rottweiler yavrusu  rottweiler yavrusu  rottweiler yavrusu
     
 rottweiler yavrusu rottweiler yavrusu rottweiler yavru
     
rottweiler yavruları rottweiler yavru rottweiler yavruları
     
 rottweiler yavrusu rottweiler yavruları rottweiler yavruları
     
 rottweiler yavruları rottweiler yavruları rottweiler yavru

 

   

Rottweiler Yavrularımızın son durumlarını görmek için Facebook : Rottweiler Yavrusu  sayfamızı ziyaret ediniz.

ROTTWEİLER ÖZELLİKLERİ :

Rottweiler yavrusu karakteri : Rottweiler sakin, eğitilebilir, cesur ve ailesine kendini adayan bir köpektir. Güvenilir bir karakteri vardır. Ailesini büyük bir kararlılıkla korur. Acıya karşı duyarsız ve güçlü ROTTWEİLER YAVRUköpeklerdir. Ciddi, kendinden emin ve güvenilirdir. Dikkatli ve disiplinli bir eğitim şarttır, aksi takdirde güçlü ve saldırgan bir köpekle karşı karşıya kalınabilir. Ancak sabırlı bir eğitimle güvenilir, sadık ve sevgi dolu birer arkadaş olabilirler. Böylesine iri cüsseli bir köpeği kontrol edebilecek bir sahibe gereksinim duyar. Rottweiler, sakin yaradılışlı doğal bir koruma köpeğidir. Oldukça zekidir ve pek çok ülke de polis, askeri ve gümrük gibi görevlerde kendilerini kanıtlamışlardır. Boyutlarından dolayı eğitim erken başlamalı ve köpeğin vahşileştirilmemesine büyük dikkat edilmelidir. Bu ırk, bol ilgi ve diğer hayvanlar ve insanlarla sosyalleştirilmeye ihtiyaç duyar. Diğer köpeklerle anlaşamayacağından toplum içinde tasmasız dolaştırılmamalıdır. Rottweiler, tutarlı bir biçimde yetiştirilip eğitildiğinde çocuklar için iyi bir oyun arkadaşı olur. Henüz yavruyken onlarla olumlu tecrübeler yaşadığı sürece kediler ve diğer ev hayvanlarını kabullenir. Aile dostları ve akrabalar sevinçle içeri kabul edilirken yabancılar kaldırımdan öteye geçemez. Irk itaat yarışmaları ve iz sürme alanlarındaRottweiler Yavru başarılıdır.

Rottweiler yaşam ortamı 
Rottweiler yavruları, yeterli egzersiz sağlandığında apartmanda da yaşayabilir.

rottweiler egzersiz ihtiyacı 
Rottweiler'ın bol egzersize gereksinimi vardır. Bu güçlü köpeğe ne kadar iş verirseniz verin memnuniyetle kabul edecektir. Ormanda koşturmak ya da açık alan yürüyüşleri yapmak onları çok mutlu eder ve
yanınızdan ayrılma eğilimleri yoktur.

Rottweiler yavru bakımı 
Rottweiler, kısa ve parlak tüylerin bakımı kolaydır. Günlük tarama yıkamaya gerek bırakmayacaktır. Orta düzeyde tüy dökücüdür.
rottweiler-yavrulari

Rottweiler yavrularının kökeni 
Rottweiler, muhtemelen İtalyan Mastif'inden türemiştir. Orta Çağ boyunca sürü köpeği olarak kullanıldı. Alman Wurttemberg bölgesindeki Rottweil kasabasından gelmektedir. 1800'lerde kısmen nesli tükenmesine rağmen Stuttgart'daki meraklı üreticilerce tekrar eski nüfusuna ulaştırılmıştır. İz sürme, sürü gütme, bekçi köpeklği, koruma, polis köpekliği, araba çekme, itaat yarışmaları Rottweiler'in yetenlerinden sadece bir kaçıdır.


köpek dünyası google köpek dünyası twitter köpek dünyası facebook köpek dünyası instagram köpek dünyası linkedin köpek dünyası pinterest

köpek dünyası logo

KÖPEK DÜNYASI

 (0532) 343 80 41