yavru köpek

ROTTWEİLER YAVRU

rottweiler yavruları

ROTTWEILER YAVRU

Rottweiler Yavruları; Rottweiler Yavruları, rottweiler ırkının iri ve güçlü bir bedeni vardır. Rottweiler adaleli ve atletik olan bu ırk, geniş bir kafaya ve yuvarlak bir alına sahiptir. Çeneler iyi gelişmiştir ve dişler makas ısırışı ile kapanır. Rottweiler Gözler ırkın iyi huy ve sadakatinin ifadesini yansıtır ve koyu renklidir. Kulaklar üçgen, düşük ve ileri doğru taşınır. Burun geniş ve siyahtır. Dudaklar siyah ve ağız içi koyu renklidir, rottweiler ırkında tüyleri kısa, sert ve sıktır. Rengi siyahtır ve yanaklar, burun kısmı, patiler ile bacaklarda pas rengi lekeler vardır.Rottweiler yavruları, ülkemizde telaffuz edilen ismi ile Rotvaydır  ırkını tanımak, onu anlamak için onunla yaşamak gerekir. Rottweiler yavru o sert görünümünün altındaki sadakati, rottweiler yavrularıçocuk sevgisini ancak o zaman görebilirsiniz. Rottweiler koruma köpekleri sınıfında popülaritesini uzun yıllardır ilk sıralarda tutmaya devam etmektedir. Rottweiler ırkının iri ve güçlü bir bedeni vardır. Ülkemizde rottweiler alırken Macar Rottweiler tabiri çok sık kullanılmaktadır. Rottweiler adaleli ve atletik olan bu ırk, geniş bir kafaya ve yuvarlak bir alına sahiptir. Rottweiler Yavrusu doğduğu andan itibaren erişkin olduğu 1,5 yaşına kadar olan süreçte büyüleşmesi ve irileşmesi haricinde her hangi bir değişiklik göstermez. Çeneler iyi gelişmiştir ve dişler makas ısırışı ile kapanır. Rottweiler Gözler ırkın iyi huy ve sadakatinin ifadesini yansıtır ve koyu renklidir. Kulaklar üçgen, düşük ve ileri doğru taşınır. Burun geniş ve siyahtır. Dudaklar siyah ve ağız içi koyu renklidir, rottweiler ırkında tüyleri kısa, sert ve sıktır. Rengi siyahtır ve yanaklar, burun kısmı, patiler ile bacaklarda pas rengi lekeler vardır. Rottweiler ırkı yavru fiyat aralığı, yavru köpeğin anne baba şecere durumuna ve anatomik yapısına göre 1.000 ₺ ile 1.500 ₺ arasında farklılıklar göstermektedir.

Satılık Rottweiler Yavruları

macar rottweiler rotvaydır
 
 rottweiler yavru rottweiler yavru
 
rottweiler yavruları rottweiler yavru
 
rottweiler yavruları rottweiler yavru
   
rottweiler yavrusu rottweiler yavrusu
   
   
   


Macar Rottweiler Yavrularımızın son durumlarını görmek için Facebook : Rottweiler Yavruları sayfamızı ziyaret ediniz.

ROTTWEILER YAVRU, Ülkemizde rotvaydır olarak telaffuz edilen Rottweiler ırkını tanımak, onu anlamak için onunla yaşamak gerekir. O sert görünümünün altındaki sadakati, çocuk sevgisini ancak o rottweiler yavrularızaman görebilirsiniz. Rottweiler koruma köpekleri sınıfında popülaritesini uzun yıllardır ilk sıralarda tutmaya devam etmektedir. Rottweiler ırkının iri ve güçlü bir bedeni vardır. Ülkemizde rottweiler alırken Macar Rottweiler tabiri çok sık kullanılmaktadır. Rottweiler adaleli ve atletik olan bu ırk, geniş bir kafaya ve yuvarlak bir alına sahiptir. Rottweiler Yavrusu doğduğu andan itibaren erişkin olduğu 1,5 yaşına kadar olan süreçte büyüleşmesi ve irileşmesi haricinde her hangi bir değişiklik göstermez. Çeneler iyi gelişmiştir ve dişler makas ısırışı ile kapanır. Rottweiler Gözler ırkın iyi huy ve sadakatinin ifadesini yansıtır ve koyu renklidir. Kulaklar üçgen, düşük ve ileri doğru taşınır. Burun geniş ve siyahtır. Dudaklar siyah ve ağız içi koyu renklidir, rottweiler ırkında tüyleri kısa, sert ve sıktır. Rengi siyahtır ve yanaklar, burun kısmı, patiler ile bacaklarda pas rengi lekeler vardır. Rottweiler ırkı yavru fiyat aralığı, yavru köpeğin anne baba şecere durumuna ve anatomik yapısına göre 1.000 ₺ ile 1.500 ₺ arasında farklılıklar göstermektedir.

ROTTWEİLER ÖZELLİKLERİ :

Rottweiler yavrusu karakteri : Rottweiler sakin, eğitilebilir, cesur ve ailesine kendini adayan bir köpektir. Güvenilir bir karakteri vardır. Ailesini büyük bir kararlılıkla korur. Acıya karşı duyarsız ve güçlü ROTTWEİLER YAVRUköpeklerdir. Ciddi, kendinden emin ve güvenilirdir. Dikkatli ve disiplinli bir eğitim şarttır, aksi takdirde güçlü ve saldırgan bir köpekle karşı karşıya kalınabilir. Ancak sabırlı bir eğitimle güvenilir, sadık ve sevgi dolu birer arkadaş olabilirler. Böylesine iri cüsseli bir köpeği kontrol edebilecek bir sahibe gereksinim duyar. Rottweiler, sakin yaradılışlı doğal bir koruma köpeğidir. Oldukça zekidir ve pek çok ülke de polis, askeri ve gümrük gibi görevlerde kendilerini kanıtlamışlardır. Boyutlarından dolayı eğitim erken başlamalı ve köpeğin vahşileştirilmemesine büyük dikkat edilmelidir. Bu ırk, bol ilgi ve diğer hayvanlar ve insanlarla sosyalleştirilmeye ihtiyaç duyar. Diğer köpeklerle anlaşamayacağından toplum içinde tasmasız dolaştırılmamalıdır. Rottweiler, tutarlı bir biçimde yetiştirilip eğitildiğinde çocuklar için iyi bir oyun arkadaşı olur. Henüz yavruyken onlarla olumlu tecrübeler yaşadığı sürece kediler ve diğer ev hayvanlarını kabullenir. Aile dostları ve akrabalar sevinçle içeri kabul edilirken yabancılar kaldırımdan öteye geçemez. Irk itaat yarışmaları ve iz sürme alanlarındaRottweiler Yavru başarılıdır.

Satılık Rottweiler Fiyatları
Safkan rottweiler yavru fiyatları anatomik yapısı ve şecere durumuna göre1.000 ₺ ile 1.600 ₺ arasında değişmektedir.

Rottweiler yavru bakımı
Rottweiler, kısa ve parlak tüylerin bakımı kolaydır. Günlük tarama yıkamaya gerek bırakmayacaktır. Orta düzeyde tüy dökücüdür.
rottweiler-yavrulari

Rottweiler ırkının kökeni
Rottweiler, muhtemelen İtalyan Mastifinden türemiştir. Orta Çağ boyunca sürü köpeği olarak kullanıldı. Alman Wurttemberg bölgesindeki Rottweil kasabasından gelmektedir. 1800 lerde kısmen nesli tükenmesine rağmen Stuttgart daki meraklı üreticilerce tekrar eski nüfusuna ulaştırılmıştır. İz sürme, sürü gütme, bekçi köpeklği, koruma, polis köpekliği, araba çekme, itaat yarışmaları Rottweiler' in yetenlerinden sadece bir kaçıdır.


Yavru Köpek facebook  Yavru Köpek instagram  Yavru Köpek google  Yavru Köpek twitter  yavru köpek  Yavru Köpek linkedin  Yavru Köpek pinterest

köpek dünyası logo

ROTTWEİLER ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

 (0532) 343 80 41