SATILIK AV KÖPEKLERİ

 

Satılık Av Köpekleri
 

      Av Köpekleri Yavruları; Anne ve Baba merada yetişmiş ve avlanmaya hali hazırda devam eden, avcı anne ve avcı babanın yavruları olan pointerlar, genç olmalarına rağmen bıldırcın kokusuna, bıldırcın kanadına ve silah sesine alıştırılmışlar, avlakta önlerinden kalkacak bir kaç bıldırcından sonra zehir gibi av köpeği olacaklardır.

      Muayyer Av Köpekleri; Muhayyer av köpeklerimiz, bıldırcın ve keklik ve çulluk avlarında yüksek kokulu kanlarıyla keyifli bir av sezonu için yeni sahiplerini beklemektedirler.

 
   
     
     
     
     
     
     
Muayyer Av Köpekleri    
     
     
     
   
   
   

 


 Av Köpeklerimizin son durumlarını görmek için facebook : satilik.av.kopekleri  sayfamızı ziyaret ediniz.

     Merkezimizde üretimi yapılan diğer, yorkshire, maltese, alman kurdu, chihuahua, golden, jack russel, terrier, pekinez, boxer, husky, samoyed, chow chow, labrador, cane corso, pointer, setter, kurzhaar, drahthaar ve bunlar gibi 150 ye yakın ırk yavrusu hakkında güncel bilgi almak  için   facebook : köpek dünyası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Damızlık köpeklerimiz ve satışa sunulan yavru köpeklerimiz sürekli veteriner kontrolü altında olup, bölgesel periyoduna uygun olarak aşı uygulamaları yapılmış, onaylı kimlikleri çıkartılmış durumdadır. 

20 Yıllık güven, hizmet ve kalite anlayışı ile, Merkezi  BURSA' da bulunan tesisimizden, Türkiye'nin her noktasına aynı gün içinde ırk ve sağlık garantili gönderme imkanı...

 

 Av Köpekleri Danışmanı

Tayfun Hoca

 (0532) 343 80 41